טוען ... אנא המתן ...

אודות החברה

 

חברת "עמיר שיווק והשקעות" נוסדה בשנת 1942 הינה חברת בת של "עמיר הספקה" שבבעלות התאחדות האיכרים.החברה היא המובילה בישראל בתחומי שיווק ואספקת תשומות חקלאיות לכל החקלאים  ברחבי הארץ והיא עוסקת גם בייצור תערובות מזון במפעל החברה כמו גם ניהול נכסי נדל"ן מניבי רווחים. עמיר היא חברה דינאמית, המתאימה את עצמה לתנאי השוק המשתנים של המשק. 


שיווק והפצת תשומות לחקלאות 
החברה מספקת ומפיצה את מוצריה באמצעות
 25 סניפים +7 מרכזי הקמת קרטונים הפרוסים על פני כל האזורים החקלאיים העיקריים בארץ,מקריית שמונה שבצפון ועד עין יהב/פארן  שבדרום הארץ.

עמיר משווקת מגוון רחב ומקיף ביותר של תשומות חקלאיות, הכוללים למעלה מ-22,000 פריטים, של חומרי הדברה, דשנים, אריזות, ציוד טכני, כיסויי חממות, מזמרות,כלי עבודה,ציוד השקיה לחקלאות ולגינון. ההיצע משווק באמצעות סניפי הרשת ברחבי הארץ שמשרתים כ-7,500 לקוחות. כל אחד מהסניפים ריווחי וממוקם בלב אזורי החקלאות השונים בישראל.

מאפייני הלקוחותכ-60% מהלקוחות הם חקלאים פרטיים, ו-30% הם קיבוצים, אגודות חקלאיות במושבים וארגונים אחרים. כ-5% הם סוחרים ו-5% לקוחות גינון ומזדמנים. הנתון הסטטיסטי החשוב ביותר הוא זה המצביע על כך שלמעלה מ 95% מהלקוחות הללו הם קונים קבועים, שחוזרים שוב ושוב לעמיר.

עסקי החברה
העסקים מנוהלים במשרדים הראשיים הנמצאים במתחם משותף ביחד עם המחסן המרכזי וסניף חדרה/עמק חפר, המתחם מצוי באזור התעשייה עמק חפר ומשתרע על פני שטח של 1500 מ"ר.

דובי אמיתי הוא יו"ר מועצת המנהלים של החברה . מיקי מנדלסון מנכ"ל החברה החל משנת 1997 והוא בעל ניסיון רב בניהול חברות עסקיות מהגדולות בישראל.

בחברה עובדים כ-200 עובדים שחלקם זכיינים .עובדי החברה הינם בעל ידע נרחב וניסיון ייחודי במכירות,אחסנה,שרות והובלה של מוצרים לחקלאות,כגון: חומרי הדברה,דשנים,ציוד טכני ומזון לבעלי חיים.

מכון התערובת של עמיר 

מזה שנים רבות שעמיר מייצרת תערובות מזון לבעלי חיים, לרבות מזון לבקר, עיזים, כבשים, עופות ואווזים. הפעילות כוללת גם יבוא של דגן למספוא. שיתוף הפעולה והקשר עם המגדלים  הביא לגידול מרשים בשנים האחרונות. מאז שנת 2001 כאשר רכשה החברה את מכון בית יצחק, הייצור השנתי של עמיר הגיע ללמעלה מ-170,000 טונות של תרכיזים ותערובות מזון לבעלי חיים, המופצים למגוון רחב של לקוחות ותיקים ונאמנים. במתחם אתר הייצור נמצאת גם תחנת דלק של סונול הפתוחה לכל עובר ושב.

נכסים מניבי רווחים
עמיר מחזיקה בבעלותה שטח אדמה של 9,500 מ"ר בלב גוש דן, באחד מהאזורים המסחריים המבוקשים ביותר, מול קניון איילון ברמת גן ובסמוך לתחנת הרכבת של בני ברק. כ-7,700 מ"ר מהשטח הזה מושכר בחוזים לטווח ארוך לחברות מהמובילות בתחומם בישראל. עמיר היא בין 3 החברות הגדולות ביותר בתחום הפעילות החקלאית בישראל ובחזונה להדק את הקשרים עם לקוחות חקלאים מגדלי צמחים ומגדלי בעלי חיים בכול סוגי ההתארגנות הארגונית.

איכות השירות
איכות השירות מהווה אחד מהנושאים החשובים של הרשת ועל כן החברה מקפידה על שיווק והפצת מוצרים איכותיים מחד ומאידך מתן יעוץ מקצועי ואמין ללקוחותיה.

חזון החברה
חברת "עמיר" תוביל את שוק אספקת התשומות לחקלאות בישראל, תהיה קשובה לצרכי העוסקים בחקלאות ותספק את התשומות הנדרשות באיכות הטובה ביותר בזמן הנכון ובמקום הנכון.

 

50413809.16867677.group.jpg 058.87506432.97945500.group.jpg