טוען ... אנא המתן ...

אודות החברה

 

חברת "עמיר שיווק והשקעות" הינה חברת בת של "עמיר הספקה" שבבעלות התאחדות האיכרים, החברה נוסדה בשנת 1942.החברה היא המובילה בישראל בתחומי שיווק ואספקת תשומות חקלאיות לחקלאים פרטיים ברחבי הארץ והיא עוסקת גם בייצור תערובות מזון במפעל החברה וכן מנהלת נכסים מניבי רווחים. עמיר היא חברה דינאמית, המתאימה את עצמה לתנאי השוק המשתנים של המשק. החברה בעלת זיכיון להבאת עובדים זרים לחקלאות ובכך משלימה את צרכי החקלאים ל"ידיים עובדות".

שיווק והפצת תשומות לחקלאות
החברה מספקת ומפיצה את מוצריה באמצעות 26 סניפים + 5 מרכזי הקמה הפרוסים על פני כל האזורים החקלאיים העיקריים בארץ, מקריית שמונה שבצפון ועד עין יהב שבדרום.

עמיר משווקת מגוון רחב ומקיף ביותר של תשומות חקלאיות, הכוללים למעלה מ-22,000 פריטים, הכוללים: חומרי הדברה, דשנים, אריזות, ציוד טכני, כיסויי חממות, מזמרות וכלי עבודה אחרים וציוד השקיה. ההיצע משווק באמצעות סניפי הרשת ברחבי הארץ, המשרתים כ-7,500 לקוחות. כל אחד מהסניפים ריווחי וממוקם בלב אזורי החקלאות השונים בישראל.

מאפייני הלקוחות
כ-64% מהלקוחות הם חקלאים פרטיים, ו-24% הם קיבוצים, אגודות חקלאיות במושבים וארגונים אחרים. כ-7% הם סוחרים ו-5% גופים פרטיים. אך הנתון הסטטיסטי החשוב ביותר הוא זה המצביע על כך ש-95% מהלקוחות הללו הם קונים קבועים, שחוזרים שוב ושוב לעמיר.
החברה בעלת זיכיון להבאת עובדים זרים לחקלאות ובכך משלימה את צרכי החקלאים ל"ידיים עובדות".

עסקי החברה
מנוהלים במשרדים הראשיים והמחסן המרכזי הנמצאים במתחם משותף יחד עם סניף עמק חפר, המתחם מצוי באזור התעשייה עמק חפר ומשתרע על פני שטח של 1500 מ"ר.

יו"ר מועצת המנהלים של החברה הינו דובי אמיתי , מנכ"ל החברה, משנת 1997, הינו מיקי מנדלסון, בעל ניסיון רב בניהול חברות עסקיות מהגדולות בישראל.

בחברה עובדים כ-160 עובדים אשר הינם בעל ידע נרחב וניסיון ייחודי בשיווק, אחסנה והובלה של מוצרים לחקלאות, כימיקלים ומזון בעלי חיים.

מכון התערובת של עמיר
מזה שנים רבות שעמיר מייצרת תערובות מזון לבעלי חיים, לרבות מזון לבקר, עיזים, כבשים, עופות ואווזים. בשנת 1999, הקימה החברה את מכון עמיר, שותפות של 50% עם דיזינגוף סחר, המייבאת דגן למספוא. שיתוף הפעולה בין החברות הביא לגידול מרשים בשש השנים האחרונות. מאז שנת 2001, כאשר רכשה החברה את מפעל בית יצחק, הייצור השנתי של עמיר הגיע ללמעלה מ-170,000 טונות של תרכיזים ותערובות מזון לבעלי חיים, המופצים למגוון רחב של לקוחות ותיקים ונאמנים. באתר נמצאת גם תחנת דלק, הנמצאת גם היא בבעלות משותפת עם חברת דיזינגוף סחר.

נכסים מניבי רווחים
עמיר מחזיקה בבעלותה שטח אדמה של 10,000 מ"ר בלב גוש דן, באחד מהאזורים המסחריים המבוקשים ביותר, מול קניון איילון ברמת גן ובסמוך לתחנת הרכבת של בני ברק. כ-7,700 מ"ר מהשטח הזה מושכר בחוזים לטווח ארוך לשוכרים גדולים, כמו חברת החשמל לישראל. החברה הגישה בקשה לאישור תוכניות בניה של מגדלי עמיר, שיאכלסו שטחים להשכרה המיועדים לחברות הייטק וחללים מסחריים.

איכות השירות
איכות השירות מהווה אחד מהנושאים החשובים של הרשת ועל כן החברה מקפידה על שיווק והפצת מוצרים איכותיים מחד ומאידך מתן יעוץ מקצועי ואמין ללקוחותיה.

חזון החברה
חברת "עמיר" תוביל את שוק אספקת התשומות לחקלאות בישראל, תהיה קשובה לצרכי העוסקים בחקלאות ותספק את התשומות הנדרשות בזמן הנכון ובמקום הנכון.

 

50413809.16867677.group.jpg 058.87506432.97945500.group.jpg